DSC 0836

ACO clubrecords Baan

Minipupil / U7 +8
Mini-Pupil /
U7 + 8
Meisjes Prestatie: Datum:        Jongens Prestatie: Datum:
40m Liz Meijer    7.2 "10-10-2020   Michel-Kerkdijk   6.9  
100m Fien Veurink   22.9  "03-06-2021   Isai Martens   18.2   "1-6-2023
150m Nora Boer   29.4  "15-09-2016

  Thies Koekkoek/
  Boaz Winters

  29.2   15-9-"16 ,
  9-9-"21
200m Fien Veurink   52.5  "03-06-2021   Isai Martens   42.9   "1-6-2023
300m Fien Veurink   1.24.1  "09-09-2021   Thies Koekkoek   68.4   "15-9-2016
400m Liz Meijer    1.34.0  "18-01-2020   Thies Koekkoek   1.43.0   "1-4-2016
600m Simone Pot    2.27.42  "01-10-2022   Kai Boer    2.16.25   "5-10-2019
800m Liz Meijer    3.16.7  "10-10-2020   Roan Hekman   3.10.5   "24-3-2022
1000m         Roan Hekman   4.01.4   "9-9-2021
Hoogspringen Puck Seinen   90  "14-09-2019   Thies Koekkoek   65   "30-10-2016
Kogelstoten Noortje Idema   2,49  "07-03-2020   Wessel Koekkoek   4.02  
Verspringen Ramona v.d. Berg   2.97     Michel-Kerkdijk   2.85  
Balwerpen Nora Boer    14.52   "1-10-2016   Jorn Muller   21.04  

Pupil C/ U9
Pupil C / U9 Meisjes  Prestatie: Datum:     Jongens  Prestatie: Datum:
40m Emma Duval /
Liz Meijer
7.0 "30-09-2017/ 
  17-04-2021
  Kai Boer   6.9  "10-10-2020
100m Liz Meijer  17.1  "03-06-2021   Stan Rozemuller   18.7  "03-06-2021
150m Liz Meijer  25.7  "09-09-2021   Lenn Willem Lampe   27.4  "15-09-2016
200m Liz Meijer  38.3  "03-06-2021   Stan Rozemuller   39.8  "03-06-2021
300m Nora Boer 61.6   "21-09-2017   Thies Koekkoek   64.3   "21-09-2017
400m Simone Pot 1.32.0    "31-03-2023   Jip Seinen   1.21.0   "06-04-2018
600m Ize Diepman 2.13.16   "06-10-2018   Kai Boer   2.05.17    "25-09-2020
800m Liz Meijer  3.19.3   "17-04-2021   Jort de Weerd   3.16.0  "10-10-2020
1000m Ize Diepman 4.10.8     Michel-Kerkdijk   3.48.0  
1500m Yentl den Bakker 7.19.7   "03-06-2021   Roan Hekman   6.12.5  "02-06-2022
Verspringen Herna Hogenkamp 3.45     Wouter-Wermink   3.40  
          Tim v.d.Monde    
          Sebast.Vowinkel    
Hoogspringen Annet-Feddes /
Simone Pot
1.00  "15-04-2023   Bart Veneman   1.00  
Kogelstoten Kim-Hoekman 5.69     Jeroen-Rensink   6.98  
Balwerpen Simone Pot 21.90  "07-10-2023   Gerben-Bloemers   27.37  
Pupil B/U10
Pupil B /
U 10
Meisjes  Prestatie: Datum: Jongens Prestatie: Datum:
40m Annet-Feddes 6.7   Kai Boer  6.1 "17-4-2021
100m Puck Seinen 16.0 "3-6-2021 Kai Boer  14.7 "3-6-2021
150m Puck Seinen 24.5 "9-9-2021 Kai Boer  22.7 "9-9-2021
200m Puck Seinen 33.5 "3-6-2021 Kai Boer  32.5 "3-6-2021
300m Nora Hekman /
Liz Meijer
58.5 "9-9-2021/
"8-9-2022
Kai Boer  55.4 "9-9-2021
400m Yinthe Buitenkamp 1.26.0 "5-4-2019 Lincoln Martin 1.17.0 "5-4-2019
600m Ize Diepman 2.13.91 "9-6-2019 Lincoln Martin 2.05.03 "9-6-2019
800m Liz Meijer  3.07.6 "24-3-2022 Roan Hekman 2.58.2 "23-3-2023
1000m Ize Diepman 3.45.72 "5-10-2019 Michel-Kerkdijk 3.26.6  
1500m Liz Meijer  6.44.4 "2-6-2022 Roan Hekman 6.05.4 "1-6-2023
1 mijl Liz Meijer  7.27.4 "18-11-2021 Roan Hekman 6.05.0 "19-10-2023
3000m       Roan Hekman 12.03.1 7-9-2023
4x40m       Martijn-G 28.4  
        Mark-Drent    
        Sander-Venema    
        Timo-Pot    
Verspringen Coralien Kroon 3.60   Wessel Koekkoek 3.80 "25-9-2016
Hoogspringen Christel-Steen 1.10   Rodger v.d. Velde 1.25  
Kogelstoten Ize Diepman 5.80 "5-10-2019 Wessel Koekkoek 6.75 "30-10-2016
Balwerpen Nora Boer  20.97 "28-4-2018 Timo-Pot 36.50  
Pupil A/U12
Pupil A / U12 Meisjes / Dames Prestatie: Datum: Jongens / Heren Prestatie: Datum:
40m Wiep Seinen 6.81 "9-3-2019 Bas Lamberink 6.96  
        Gertin Roke 6.96  
50m Annet Feddes 8.26   Michel Kerkdijk 8.15  
60m Eva Gnodde 9.0   Kai Boer 8.87 "9-9-2023
100m Alicia v. Proosdij 15,4 "2-6-2022 Kai Boer 14.0 "1-6-2023
150m Emilie Corbeth 22.6   Kai Boer 21.3 "7-9-2023
200m Liz Meijer 34.1 "1-6-2023 Kai Boer 30.2 "1-6-2023
300m Ize Diepman 51.1 "9-9-2021 Kai Boer 49.1 "7-9-2023
400m       Koen Boot 1.22.0 "31-3-2023
600m Wiep Seinen 2.06.03 "9-6-2019 Michel-Kerkdijk 1.47.6  
800m Ize Diepman 2.45.1 "17-4-2021 Lincoln Martin 2.40.7 "17-4-2021
1000m Ize Diepman 3.30.70 "2-10-2021 Michel-Kerkdijk 3.11.06  
1500m Ize Diepman 5.53.6 "17-4-2021 Lincoln Martin 5.32.1 "3-6-2021
1 mijl Wiep Seinen 6.48.4 "22-11-2018 Jort de Weerd 6.20.9 "19-10-2023
5000m Yinthe Buitenkamp 29.11.1 "3-6-2021      
Verspringen Annet Feddes 4.33   Emiel  Sahhar 4.30  
Hoogspringen Annet-Feddes/
Inga Bakker
1.30 "5-10-2019 Wessel Koekkoek 1.40 "23-6-2018
  Wiep Seinen          
Balwerpen Krista-Lenselink 28.89   Tim v.d.Monde 42.20  
Speerwerpen Emilie Corbeth 10.86        
Discuswerpen Emilie Corbeth 11.64        
Kogelstoten Marion-Westerhof 8.05   Taco-Kooy 9.45